Okrepimo naš imunski sistem

Kot je znano in znanstveno dokazano, življenje, predvsem pa spanje na višini izboljšuje naš imunski sistem, še posebej če se zraven ukvarjamo s športnimi aktivnostmi, ampak moramo biti pozorni, da z njimi ne pretiravamo, ker v nasprotnem primeru lahko naredimo več škode kot koristi.
 

 

S pomočjo višinske hiše bomo naše sobe nastavili na idealno višino, dokazano je to 2000 m, ko spanje zaradi pomanjkanja kisika še ni moteče, vsi procesi v telesu pa doživljajo nekakšen šok in zaradi tega pospešeno delujejo.

 

Vsako jutro bomo še pred zajtrkom opravili lahkoten tek z razgibalnimi vajami, vse skupaj cca. 20 min, potem pa po zajtrku še vsak dan vodeno aktivnost na višini max 2 uri v res lahkotnem tempu.

 

Vedno vam bodo na voljo tudi športni napitki, ter gorska kolesa Cult.

 

Popoldanske ure bodo posvečene masaži in drenažni terapiji in sicer, vsak bo deležen treh masaž in treh drenažnih terapij, po želji pa boste lahko uporabljali tudi naš wellness. Tudi prehrana bo prilagojena športnim aktivnostim na višini.

 

Če želite storiti res nekaj dobrega za vaše telo, se nam pridružite.
 

Cenik

  • Program se izvede, če so prijavljeni vsaj štirje kandidati.
  • Skupini 10 oseb priznamo dodatni 5 % popust. 
  • Prilagodimo se vašim željam, zato se termin lahko skrajša ali podaljša.

Darilni bon

Darilni bon lahko naročite tako da, nam pošljete vaše podatke.

Tematski tedni

 

Newsletter

Želite prejemati obvestila o najnovejši ponudbi in aktualnih programih?